Зручність
Доступне подання заголовку
Цей сайт був тестований рядом браузерів і програмним забезпеченням для відображення на екрані.
Moodle використовують семантичні значки, щоб допомогти користувачам програми відображення на екрані серед інших —для заголовків сайту, сторінки і блоку використовують <h1>, <h2>, навігаційні блоки записуються <ul> і так далі.
Moodle за згодою World Wide Web Consortium's [Web Content Accessibility Guidelines 1.0] 1-шого рівня, більшість 2-гого [about Double-A conformance] і трохи 3-го. Через ці директиви ми прагнемо with local laws regarding access to those with disabilities. Ми зараз працюємо, щоб покращити доступність і зручність Moodle. At present there are still some tables used for layout, but in general presentation (using style sheets) is separated from content.
Ми вітаємо коментарі, будь-якого змісту. Будь-ласка: [напишіть лист адміністратору].
Ключі доступу
Зараз ми не надаємо ключі доступу, але ми плануємо їх для майбутньої редакції Moodle.
Зноски
Є зноски перед кожною стороною блоку, що дає можливість користувачу програми відображення на екрані пропускати блок. Зазначемо, що зноски приховані від графічних браузерів.
Багато зносок є заголовками, що описують зноску набагато детальніше, за винятком тексту зноски, що повністю описує мету (як, наприклад, заголовок статті). Якщо зноска має ключ доступу, це буде вказано в заголовку зноски.
При можливості, зноски пишуться так, щоб мати сенс поза контекстом. Не має javascript псевдо-зносок.
Зображення
Всі зображення мають властивість високої частоти, щоб забезпечити заміну тексту, яка зберігається; зображення, які є виключно декоративними мають властивість: нуль високої частоти. Зображення, такі як карти, що подають складну інформацію мають longdesc властивість, яка пов'язує їх з текстовим змістом зображення.
Стандарти
Цей сайт був створений за використання XHTML для позначень і використовуючи CSS для презентацій.
Список всіх файлів допомоги
Показати цю допомогу мовою: English